Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato, hmotnost 13,22 g btto, ryzost 585/000, osazeny 28 brilianty o celkové hmotnosti cca 0,28 ct, a dvěma broušenými korály, délka 5,3 cm, opatřeno CZ puncovní značkou."